• Pobjeda pa šokantna završnica za remi

02.09.2017

Jerko Leko je odlično otvorio juniorsku sezonu uvjerljivom pobjedom 4:0 protiv Rudeša da bi potom u 2. kolu u infrarktnoj završnici gradski derbi s Dinamom završio 2:2!

Lokosi su sjajno krenuli u obranu naslova prvaka i Jerko je u svojoj prvoj natjecateljskoj utakmici upisao sigurnih 4:0 da bi već u 2. kolu stigla prava poslastica – derbi s Dinamom. Modri su bolje krenuli u utakmicu i poveli u 10. minuti da bi se mladi Lokosi pogotkom Kastratija desetak minuta kasnije vratili u susret.

Slijedila je zanimljiva utakmica, puna šansi i događanja da bi se na kraju ono najzanimljivije dogodilo u samoj završnici. Ne samo da je Dinamo u 89. minuti vratio vodstvo nego su Lokosi i ostali bez Majcenića koji je zaradio isključenje. Unatoč tome, s igračem manje i minutom do kraja Jedvaj je u sudačkoj nadoknadi zabio za konačnih 2:2.

Sljedeća utakmica na rasporedu je 9. rujna kada na Kajzericu dolaze Sesvete.