• Lokosi i dalje neporaženi; 1:1 protiv Željezničara

31.10.2017

Lokomotiva je u prvoj utakmici 2. kola juniorske Lige prvaka u Zagrebu odigrala 1:1 sa Željezničarom.

Gosti iz Sarajeva bolju su igru u prvom dijelu okrunili pogotkom Baširevića u 41. minuti susreta, no u drugom dijelu ekipa Jerka Leke odigrala je puno bolje. Lokosi su dominirali i imali nekoliko lijepih prilika prije nego je 74. minuti Vranjković zasluženo zabio za 1:1.

Hrvatski prvak nije tu stao iako je strijelac jedinog pogotka samo pet minuta poslije slavlja zaradio drugi žuti karton. S igračem manje nastavili su stiskati i u 82. minuti izborili udarac s bijele točke, no nažalost Skansi nije zabio.

Lokosi tako nisu došli do pobjede, ali su pokazali da itekako imaju kvalitetu i razloga s optimizmom putovati na uzvrat u Sarajevo koji se igra 22. studenog.