• Lokosi bez poraza završili nastup u Ligi prvaka

23.11.2017

Juniori Lokomotive odigrali su 0:0 sa Željezničarom u Sarajevu, ali zbog 1:1 iz Zagreba su, nažalost, završili svoj nastup u juniorskoj Ligi prvaka.

Pred više od 5000 gledatelja u sjajnoj atmosferi na Grbavici bilo je svega osim – golova. Lokosi su imali par sjajnih prilika u kojima su mogli doći do toliko željenog pogotka, ali nedostajalo je malo sreće i koncentracije u završnici.

Lokosi su imali po jednu sjajnu priliku po poluvremenu. Tako je u prvom dijelu Rufati imao sjajnu priliku kada je vratar domaćina krivo procijenio centaršut i izletio "u prazno", no branič  Lokosa prebacio je prazan gol. Na početku nastavka, u već u 48. minuti, Dunić je izašao u situaciju jedan na jedan s Dujmovićem, ali njegov udarac ide pored gola.

Lokosi su se tako neporaženi oprostili od povijesnog prvog nastupa u Ligi prvaka u kojem su ostavili odličan dojam.