• Na Poljudu izbacili Hajduk za polufinale!

09.03.2018

Juniori Lokomotive ostvarili su veliku 2:1 pobjedu na Poljudu na otvaranju proljetnog dijela natjecanja i preko Hajduka se plasirali u polufinale Kupa.

Sjajnu utakmicu odigrali su igrači Jerka Leke i na gostovanju kod Hajduka upisali pobjedu vrijednu polufinala Kupa. Lokosi su pristali na promjenu domaćinstva zbog vremenskih uvjeta u Zagrebu, no od samog početka utakmice u Splitu pokazali da su došli po – prolaz. Odličan prvi dio u kojem je Kastrati dva puta pogodio i vratnicu isti igrač okrunio je pogotkom u 38. minuti.

Iako su Lokosi na samom početku nastavka ostali s igračem manje, nastavili su u istom ritmu i u 54. minuti, na asistenciju strijelca Kastratija, Vranjković zabija za povećanje prednosti. Do kraja susreta Hajduk je uspio tek na kraju utakmice zabiti počasni pogodak koji nije pokvario veliko slavlje Lokosa.

Lokosi su se tako preko Hajduka plasirali u polufinale Kupa dok proljetni dio prvenstva nastavljaju u nedjelju, u 16 sati, derbijem protiv Dinama na Kajzerici.