• Nesretan poraz u finalu Kupa za kraj sezone

05.06.2018

Mladi igrači Lokomotive poraženi su od Osijeka u finalu Kupa nakon što je utakmica završila 1:1 da bi nakon toga Osijek imao više sreće i koncentracije kod izvođenja jedanaesteraca.

U vrlo zanimljivoj utakmici koja se igrala u Ivankovu, mjestu pokraj Vinkovaca, Lokomotiva je bolje otvorila susret i već u 23. minuti brzonogi Kastrati bježi obrani Osijeka i zabija za vodstvo. Nažalost, taj rezultat nije dugo potrajao jer je Bubalo u 31. minuti pogotkom glavom vratio stvari na početak.

U nastavku smo gledali zanimljivu utakmicu, no nije bilo pogodaka pa se tako pristupilo izvođenju jedanaesteraca. Iako je vratar Lokosa Vasilj kod svakog udarca pogodio stranu i bio vrlo blizu lopte nije uspio upisati obranu i na kraju je Osijek s konačnih 5:3 podignuo pehar.

Bila je to i posljednja utakmica sezone, Jerko i njegova momčad idu na zasluženi odmor, a pripreme za novu sezonu, u kojoj će bivši hrvatski reprezentativac ponovno kao glavni trener voditi mladu momčad Lokomotive, počinju 10. srpnja.