• Pobjeda i nezasluženi poraz

23.10.2018

Lokosi su prvo u gradskom derbiju s uvjerljivih 3:0 bili bolji od Zagreba da bi tjedan dana kasnije u utakmici u kojoj su imali potpunu dominaciju upisali 1:0 poraz od Rijeke.

Igrači Jerka Leke odlično su otvorili susret protiv Zagreba i već u 8.minuti došli do prednosti zahvaljujući pogotku Šiška. Rezultat se do odmora nije mijenjao da bi nakon samo četiri minute igre u nastavku Goričan zabio za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Cokaj u 66. minuti susreta.

U idućem kolu mladi Lokosi su, koliko god to čudno zvučalo, odigrali možda i bolju utakmicu nego protiv Zagreba da bi na kraju ostali bez bod(ov)a. Lokomotiva je protiv Rijeke potpuno dominirali, imali potpunu kontrolu i dominirali utakmicom da bi jedna kontra u 79. minutibila dovoljna Rijeci za pobjedu.

Lokosi su tako trenutno četvrti na ljestvici, a u idućem kolu (nedjelja, 28.10. u 11 sati) gostuje kod Dugopolja.