• Lokosi pobjedom krenuli u nastavak

25.02.2019

Igrači Lokomotive u 15. su kolu s konačnih 3:1 slavili u Sesvetama i tako pobjednički krenuli u drugi dio prvenstva.

Nakon što su prije par dana osvojili Kup ZNS-a mladi igrači Lokomotive jednako su uspješno krenuli i u nastavak prvenstva. Već u 15. minuti utakmice Mehmetllari je zabio za prednost, no u 31. minuti Mamić je pogotkom vratio stvari na početak. Bolju igru i dominaciju Lokosi su uspjeli pretvoriti u novo vodstvo kada je pet minuta prije odlaska na odmor Mehmetllari zabio svoj drugi pogodak.

U nastavku su Lokosi bili bolja momčad, imali nekoliko prilika da bi konačno rješenje utakmice stiglo u posljednjim minutama kada je Tuci zabio za konačnih 3:1.

Lokosi su ovom pobjedom ostali vodeća momčad lige, imaju 35 bodova kao i drugoplasirani Dinamo, a sljedeća utakmica na redu je Varaždin u gostima.