• Nakon remija slijedile dvije pobjede za vrh

10.09.2019

Lokomotiva je vrlo dobro ušla u novu sezonu te je nakon uvodnog remija u Varaždinu upisala dvije pobjede i zauzima vrh ljestvice.

U prvom kolu nove sezone u Varaždinu golovi su postizani samo s bijele točke. Naime, domaćini su poveli već u prvim minutama da bi konačnih 1:1 također s bijele točke postavio Šaronja u 77. minuti. U sljedeća dva kola Lokosi su, pak, uzeli puni plijen.

Prvo su u susretu 2. kola projurili Sesvetama gdje su s konačnih 5:1 uzeli sva tri boda. Marku, Florucz i Radošević su zabili po jedan dok je Zdunić zabio dva gola za uvjerljivu pobjedu. U idućem susretu, onome kod kuće protiv Slaven Belupa, Florucz i Jagić su bili strijelci za Lokomotivu dok su gosti 20-ak minuta prije kraja tek uspjeli ublažiti poraz.

Lokosi su svoj susret trećeg kola odigrali prije ostalih i sa sedam bodova iz tri utakmice nalaze se na vrhu ljestvice. Iduću utakmicu Lokomotiva igra 21. rujna u Zaprešiću protiv Intera.