• Tri pobjede i gol razlika 10:0 za vrh ljestvice

07.10.2019

Lokomotiva je u posljednja tri kola odigrala odlične utakmice, upisala isto toliko pobjeda i reprezentativnu stanku čeka na prvom mjestu.

Lokosi su susret 4. kola igrali u Zaprešiću gdje su poveli preko Šaronje prije odlaska na odmor da bi u zadnjih pet minuta utakmice Zdunić i Ćelić zabili za konačnih 3:0. U idućem kolu Dragovoljac je još gore prošao – bilo je 5:0. Ponovno je Šaronja načeo protivnika, a Dujmović povećao prednost prije odmora. U drugom dijelu je Dujmović dodao još jedan pogodak da bi u zadnjim minutama Raužan i Groznica zabili za 5:0.

U posljednjem kolu Lokosi su gostovali kod Orijenta gdje su golovima Jagića i Zdunića odnijeli pobjedu.

Lokosi su tako nakon šest kola sa osvojenih 16 bodova vodeća momčad lige, a u idućem kolu, 19.10., dočekuju Rudeš.