• Lokosi se brzo oporavili od poraza

30.10.2019

Igrači Lokomotive nisu dobro krenuli nakon reprezentativne pauze i doživjeli su neočekivani poraz kod Rudeša da bi se već u idućem kolu uvjerljivom pobjedom nad Dugopoljem vratili starim navikama.

Koliko su neugodne prve utakmice nakon reprezentativne pauze na svojoj su se koži uvjerili mladi Lokosi protiv Rudeša. Iako su bili favoriti nakon prvog poluvremena bez golova u nastavku je Rudeš zabio tri gola i došao do bodova. Ipak, brzo su se Lokosi oporavili od poraza i projurili Dugopoljem.

Do poluvremena su zabili Marku, Zdunić i Tuci dva puta da bi u nastavku Tuci dodao i svoj treći pogodak za konačnih 5:0.

U idućem kolu Lokomotiva dočekuje Osijek, a kolo nakon na rasporedu je derbi trenutno prve dvije momčadi lige protiv Dinama.