• Poraz za kraj odlične polusezone

16.12.2019

Juniori Lokomotive poraženi su posljednjem kolu prvog dijela prvenstva, no unatoč porazu na zimsku pauzu odlaze kao treća momčad lige.

Lokosi su u susret s Varaždinom ušli sa šest bodova ispred četvrtoplasiranog protivnika i sa željom tu prednost dodatno povećati, no to se nažalost nije dogodilo. Da bi stvari mogle otići u drugu stranu gosti su najavili kada su do poluvremena imali prednost od 2:0, a u 74. minuti prednost su i povećali te zaključili utakmicu.

Unatoč porazu dojam koji je Lokomotiva ostavila u polusezoni iza nas je vrlo dobar. Lokosi su sa 28 bodova iz 14 kola treći na ljestvici iza Hajduka i Dinama te u nastavak ulaze s puno ambicija.

Pripreme za drugi dio sezone počinju 13.1. dok se prvenstvo nastavlja krajem veljače.