• Lokosi u novu sezonu krenuli pobjedom

19.08.2020

Lokomotiva je odlično krenula u novu sezonu i uvjerljivom 6:2 pobjedom protiv Intera zauzela prvo mjesto na ljestvici.

Igrači Jerka Leke očito su odradili odlične pripreme i jedva dočekali početak nove sezone. Od prve minute su dominirali protiv Intera i već do poluvremena su imali prednost od četiri pogotka. Ibrahim je zabio dva puta dok su Šimić i Kačavenda dodali po pogodak do odmora. U nastavku su zabili još jednom Kačavenda i Pelko prije nego su u posljednjih petnaestak minuta igrači Intera zabili dva počasna pogotka i tek smanjili poraz.

Sljedeći vikend na redu je derbi u kojem Lokosi dočekuju Hajduk, a potom slijedi još jedna teška utakmica i gostovanje u Osijeku. Seriju utakmica prije reprezentativne pauze u rujnu Lokosi će zaključiti domaćom utakmicom protiv Dragovoljca.