• Jarun vodeća momčad druge lige!

02.10.2021

Jarun je pobjedom protiv Dinama došao do petnaestog boda u osam odigranih kola i – vodeća je momčad na ljestvici!

Novu sjajnu utakmicu odigrali su igrači Jerka Leke i potpuno zasluženo došli do 2:0 pobjede protiv Dinama. Strijelac vodećeg pogotka bio je Karamatić u 27. minuti nakon gužve poslije udarca iz kuta dok je konačnih 2:0 postavio Kelava nakon deset minuta igre u nastavku kada je ušao s desne strane u kazneni prostor i silovitim udarcem pogodio mrežu.

U zadnjih pola sata utakmice Jarunu su isključena čak dva igrača. Naime, prvo je drugi žuti zaradio strijelac Kelava da bi u 66. minuti iz igre morao i Jugović. Unatoč tome Jarun je čak i u tom periodu s dva igrača manje imao bolje prilike i bio bliže trećem pogotku nego protivnik.

Jarun je tako uoči reprezentativne pauze izjednačen bodovno s Rudešom na vrhu ljestvice, ali zbog bolje gol razlike predvodi klubove druge lige. Prvu utakmicu nakon pauze Jarun igra 16.10 u gostima kod Solina.