• Pobjeda za kraj povijesne polusezone Jaruna

07.12.2021

U posljednjem kolu prije pauze igrači Jaruna u pravoj su golijadi došli do zaslužene 4:3 pobjede protiv Sesveta i tako su prvu polusezonu u drugoj ligi završili na visokom šestom mjestu.

Dva gola u prvih deset minuta, 3:1 za Jarun na poluvremenu i na kraju čak sedam golova – sve to vidjeli su gledatelji u zanimljivoj i događajima bogatoj posljednjoj utakmici Jaruna ove godine. Šesta ovesezonska pobjeda nije dolazila u pitanje, Jarun je nakon pola sata igre imao 3:1, a u samoj završnici i 4:2 prije nego su Sesvete u posljednjim minutama s bijele točke smanjile na konačnih 4:3.

Jarun je tako prvu, povijesnu sezonu u drugoj ligi završio na visokom šestom mjestu sa samo četiri boda manje od vodećeg Varaždina. Naravno, igrače Jerka Leke čeka zaslužena pauza, a momčad će se okupiti na početku priprema 7. siječnja. Nastavak sezone je 12. veljače kada Jarun dočekuje Dugopolje.